REALITY VIKTORA

www.realityviktora.cz
info@realityviktora.cz
tel.: 775 079 785

Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice

PRODEJ REKREAČNÍHO OBJEKTU

číslo nabídky: R-190014

CENA: 3 300 000 Kč

Obec : Koberovy
Katastrální území : Besedice
Popis : Nabízím k prodeji rekreační objekt, který vhodný k trvalému bydlení v obci Koberovy, části obce Besedice. Nemovitost se nachází v klidné rekreační oblasti v sousedctví Besedických skal a skalního bludiště Kalich. Dům je zděný o zastavěné ploše 94 m2 s dispozicí: 1.P.P.: garáž, 2x sklep; 1.N.P.: zádvěří, chodba, koupelna s vanou a WC, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj s krbvými kamny; podkroví: dětský pokoj a ložnice. K domu náleží zahrada o celkové výměře 988 m2 a pozemek přes silnici o výměře 168 m2.
Pitná voda je řešena kopanou studnou na vlastním pozemku a domovní kanalizace je svedena do 3-komorového septiku. Dům má vlastní elektrikou a plynovodní přípojku. Výtápění objektu je ústřední plynové s krbovými kamny v přízemí, ohřev TUV je pomocí el. bojleru. Dům je osazen plastovými okny s předokenními roletami a je zabezpečený bezpečnostním systémem napojeným na bezpečnostní službu. Volné dohodou.


Podrobný popis:

Vytápění : ÚT plynové
Soc. zařízení : koupelna s vanou a WC
Stav objektu : velmi dobrý
Plocha pozemku : 1250 m2
Zastavěná plocha : 94 m2
Typ budovy : zděná
Počet NP : 2 N.P.
Voda : vlastní kopaná studna
Plyn : ano
Elektro : 230V a 400V
Kanalizace : 3-komorový septik
Vytápění : ÚT plynové
Ohřev TUV : el. bojler


 

Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice -


Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice -

Další fotografie

Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice - Chalupa (RD) v Koberovech, část obce Besedice -

Tisknout      Zavřít tiskový náhled