REALITY VIKTORA

www.realityviktora.cz
info@realityviktora.cz
tel.: 775 079 785

Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár

PRODEJ RODINNÉHO DOMU

číslo nabídky: D-190021

CENA: 4 900 000 Kč

Obec : Tanvald
Katastrální území : Tanvald
Popis : Nabízím k prodeji rodinný dům v obci Tanvald, místní část Žďár, který prošel v letech 2017-2019 kompletní nákladnou rekonstrukcí. Rekonstrukce domu spočívala v přístavbě a nástavbě domu, s tím spojené další práce: montáž nové střešní krytiny vč. střešních oken VELUX, zateplení obvodového zdiva a sklepu, výměna oken za plastová s izolačním strojsklem, montáž domovních bezp. dveří, vybudování venkovní terasy 3x11m (na cizím pozemku), montáž ústředního topení na tuhá paliva s automatickým kotlem, atd..
Dispozice: 1.PP.: sklad, kotelna, sklad paliva; 1.NP.: zádveří, chodba, kuchyň s jídelnou a vchodem na terasu, obývací pokoj a koupelna s WC; 2.NP.: chodba a 4x pokoj.
K domu náleží pozemek pod domem o výměře 81 m2 a louka přes silnici o výměře 1.333 m2.
Jedná se o klidnou lokalitu v roztroušené zástavbě rodinných domů a chalup, cca 2,5 km od lyžařského areálu Tanvaldský Špičák. Nemovitost je vhodná jak pro trvalé bydlení, tak k rekreaci. Dům se prodává včetně vnitřního vybavení.


Podrobný popis:

Forma vlastnictví : osobní vlastnictví
Vytápění : ÚT na tuhá paliva
Soc. zařízení : koupelna s vanou a WC
Stav objektu : volmi dobrý
Plocha pozemku : 1.414 m2
Zastavěná plocha : 81 m2
Typ budovy : zděná
Počet NP : 2
Voda : společná studna
Plyn : není
Elektro : 230 V a 400 V
Kanalizace : společný septik
Vytápění : ÚT na tuhá paliva
Ohřev TUV : el. bojler


 

Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár -


Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár -

Další fotografie

Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár - Rodinný dům po rekonstrukci v obci Tanvald, Žďár -

Tisknout      Zavřít tiskový náhled