REALITY VIKTORA

www.realityviktora.cz
info@realityviktora.cz
tel.: 775 079 785

Komerční objekt v centru Tanvaldu

PRODEJ KOMERČNÍHO OBJEKTU

číslo nabídky: K-220010

CENA: 11 500 000 Kč

Obec : Tanvald
Katastrální území : Tanvald
Popis : Nabízím k prodeji objekt občanské vybavenosti v ul. Poštovní v centru města Tanvald v těsné blízkosti pošty, zdravotního střediska, zastávky vlaku, městského úřadu a supermarketů. Město Tanvald je branou do Jizerských hor a do západních Krkonoš (Harrachov).
Jedná se o částečně podsklepený dvoupodlažní objekt s obytným podkrovím, velkou garáží a samostatnou garáží. Nemovitost je v současnosti v dlouhodobém pronájmu spol. BENU. V přízemí domu je umístěna lékárna se zázemím pro výrobu a skladovaní léčiv, dále kanceláře a sociální zázemí. Z přízemí vede schodiště do dvou sklepních prostor s kamenným klenutým stropem. Do druhého nadzemního podlaží lze využít výtah nebo kamenné schodiště. Ve druhém nadzemním podlaží je umístěno šest skladů, sterilní místnost, šatna, kuchyňka, sociální zázemí úklidová místnost. S nájemcem je možná dohoda o uvolnění tohoto podlaží, které lze přestavět na bytové jednotky, nebo kanceláře (nutno však vybudovat venkovní schodiště). V podkroví jsou umístěny dvě místnosti a půdní kóje. I tento prostor je vhodný pro půdní vestavbu. Zvenku je přístupná prostorná garáž a plynová kotelna. K nemovitosti náleží také parkovací plochy před objektem v ul. Poštovní, tak v SV části před samostatnou garáží.
Objekt je napojen na vodovodní řad a kanalizaci. Vytápění je ústřední plynové vč. ohřevu teplé vody. Nemovitost je v původním stavu a vyžaduje průběžnou údržbu. Vhodné jako investice s pravidelným příjmem od spolehlivého nájemce. Součástí prodeje je kompletní pasportizace objektu, použitelná jako podklad pro budoucí projekt rekonstrukce stavby.


Podrobný popis:

Forma vlastnictví : podílové spoluvlastnictví
Vytápění : ÚT plynové
Soc. zařízení : ano
Stav objektu : dobrý
Plocha pozemku : 919 m2
Zastavěná plocha : 400 m2
Typ budovy : samostatně stojící
Počet NP : 2 N.P.
Voda : obecní
Plyn : ano
Elektro : 230 V a 400 V
Kanalizace : obecní
Vytápění : ÚT plynové
Ohřev TUV : plynovým kotlem


 

Komerční objekt v centru Tanvaldu -


Komerční objekt v centru Tanvaldu -

Další fotografie

Komerční objekt v centru Tanvaldu - Komerční objekt v centru Tanvaldu - Komerční objekt v centru Tanvaldu - Komerční objekt v centru Tanvaldu - Komerční objekt v centru Tanvaldu - Komerční objekt v centru Tanvaldu - Komerční objekt v centru Tanvaldu -

Tisknout      Zavřít tiskový náhled