Váš prohlížeč je zastaralý, některé funkce nemusí fungovat korektně. Novější si můžete stáhnout například zde.

Komerční objekt v centru Tanvaldu

PRODEJ KOMERČNÍHO OBJEKTU

Základní info

číslo nabídky: K-220010

Obec: Tanvald

Katastrální území: Tanvald

Popis: Nabízím k prodeji objekt občanské vybavenosti v ul. Poštovní v centru města Tanvald v těsné blízkosti pošty, zdravotního střediska, zastávky vlaku, městského úřadu a supermarketů. Město Tanvald je branou do Jizerských hor a do západních Krkonoš (Harrachov).
Jedná se o částečně podsklepený dvoupodlažní objekt s obytným podkrovím, velkou garáží a samostatnou garáží. Nemovitost je v současnosti v dlouhodobém pronájmu spol. BENU. V přízemí domu je umístěna lékárna se zázemím pro výrobu a skladovaní léčiv, dále kanceláře a sociální zázemí. Z přízemí vede schodiště do dvou sklepních prostor s kamenným klenutým stropem. Do druhého nadzemního podlaží lze využít výtah nebo kamenné schodiště. Ve druhém nadzemním podlaží je umístěno šest skladů, sterilní místnost, šatna, kuchyňka, sociální zázemí úklidová místnost. S nájemcem je možná dohoda o uvolnění tohoto podlaží, které lze přestavět na bytové jednotky, nebo kanceláře (nutno však vybudovat venkovní schodiště). V podkroví jsou umístěny dvě místnosti a půdní kóje. I tento prostor je vhodný pro půdní vestavbu. Zvenku je přístupná prostorná garáž a plynová kotelna. K nemovitosti náleží také parkovací plochy před objektem v ul. Poštovní, tak v SV části před samostatnou garáží.
Objekt je napojen na vodovodní řad a kanalizaci. Vytápění je ústřední plynové vč. ohřevu teplé vody. Nemovitost je v původním stavu a vyžaduje průběžnou údržbu. Vhodné jako investice s pravidelným příjmem od spolehlivého nájemce. Součástí prodeje je kompletní pasportizace objektu, použitelná jako podklad pro budoucí projekt rekonstrukce stavby.

11 500 000 Kč


Podrobný popis:

Forma vlastnictví: podílové spoluvlastnictví

Soc. zařízení: ano

Třída energetické náročnosti: E

Stav objektu: dobrý

Plocha pozemku: 919 m2

Zastavěná plocha: 400 m2

Typ budovy: samostatně stojící

Počet NP: 2 N.P.

Voda: obecní

Plyn: ano

Elektro: 230 V a 400 V

Kanalizace: obecní

Vytápění: ÚT plynové

Ohřev TUV: plynovým kotlem

Makléř:

Karel Viktora

karel@realityviktora.cz

775 079 785


Mám zájem o tuto nemovitost   nebo Náhled tisku